22 April 2012

Ostud

Jõudsin ka tagasi ülimalt toredalt nädalakeselt Kohtla-Järvelt. Järgmises postituses räägin ka lähemalt vahetus-nädalast. Kuid nüüd saan teha postituse asjadest, mis sain Tartust juba nädal aega tagasi.


Lõpuks ometi leidsin endale uued tossud.. pärast nädal aega kandmist pole need enam kindlasti nii valged, kui sellel pildil võib näha. Sain need ABC kingast 27,55€ eest.

Sellise suvisema ja avarama pluusi sain NewYorkerist 9,95€ eest ning täiesti tavalise musta pusa samuti NewYorkerist 16,95€ eest.

Sellise armsa roosa kotikese leidsin toidupoest 2,3€ eest ning sellega oli väga mugav juuksehooldus-vahendeid jm nädalaks kaasa võtta.

Reservedist ostsin päikeseprillid, 12,95€, kuna mul on ümmargune nägu, siis selliseid prille on raske leida, millega ma mesimumm välja ei näeks. Needki prillid mulle eriti ei istu, kuid midagi peab siiski olemas olema.. siiani siiski kõige paremini istuvad prillid.


Byphasse silmameigi eemaldajat ostan juba mitmendat-mitmendat korda. Ei eemalda küll kõike meiki esimese korraga ära, kuid väga hea vaheldus nendele tugevama ja paksema koostisega eemaldajatele ning samuti ei ärrita see absoluutselt silmi. Maksis 2€ ning ostetud Kaubamajast.

Kuna blogijate seas on üsna levinud juba Lumene Beauty Base, siis pidin ka ise selle järgi proovima ning pean samuti tõdema, et mulle väga meeldib.. ilma enam ei saagi. Matistab näonahka ning parandab tekstuuri nii nagu pakendil kirjaski. Sain toidupoest u 7€ eest.

Ostsin ka endale täiesti esimese kuumakaitse toidupoest 6,8€ eest. Pole veel kasutada jõudnud seega toodet arvustada ei oska.

Kaubamajast osturalli ajal ostsin Manhattan Supersize ripsmetušši 5€ eest ning sheer Blonde helendava šampooni 5,8€ eest. Ripsmedušš väga meeldib.. ei kasuta küll igapäevaselt, vaid siis kui mõni tähtsam üritus toimub. Teeb ripsmed palju märgatavalt pikemaks. Šampoon teeb seda, mis öeldud.. olen kasutanud ühe korra ning pärast seda ühte korda tundus küll, et juuksed olid heledamaks muutunud, kuid peab ka tõdema, et teeb juuksed rohkem kahusemaks ja juuksed tunduvad kui heinad.. ilma palsamita on seda võimatu kasutada.

Toidupoest sai samuti veel ostetud uus juuksemask Elvitalilt, 4,88€ eest.


Esimest korda külastasin ka palju kiidetud the body shopi.. läksin sinna eesmärgiga saada midagi oma ülimalt kuiva naha vastu. Soovitati E vitamiiniga intensiivselt niisutavat kreemi ning selle ka ostsin. Hind 20€ oli minujaoks küll päris krõbe, kuid peab ütlema, et pärast kasutamist see hind niii hea toote kohta pole üldsegi kallis. Varem oli nii, et meikimisel kui juba jumestuskreem sai peale pandud, siis võis näha kuidas T-tsoon kohe kooruma hakkas, kuid nüüd kui seda kasutan, siis vahest mõne üksiku koha peal leidub veel koorumist, kuid järgmine kord panen sinna kreemi rohkem ning siis on kõik perfektne. Väga kiidan seda toodet. Samuti anti kaasa ka paar testrit, mida veel proovida pole jõudnud.

09 April 2012

New ring

Minuni jõudis taaskord pakk sõrmusega, mille ma sain oasap veebipoest. Tundub, et ma olen suhteliselt sõrmuste friik, sest neid mul kipub juba kogunema. Järgmine nädal on see aeg kui ma siis lähen vahetusõpilaseks. Ei suuda ära oodata.. tahaks juba seal olla ning uute inimestega tutvuda :)

I recieved a package today with a ring in it, which i got from this lovely store: oasap. Really love that ring. I think that i'm crazy for rings, i have quite a lot of them. Next week i'll go to another school for a week.. i'll be a little exchange student. I can't wait for it.. want to be there and meet new people already.04 April 2012

outfit

Viimane nädal on olnud tõsiselt raske ja väsitav. Teisipäeval oli koolis pildistamine, millest ma arvan et midagi head välja ei tulnud.. fingers crossed, et mul silmad kõõrdi ei oleks :D Viimased 2 päeva on olnud eriti piinarikkad kuna absoluutselt igas aines on õppida ning järjest ainult tööd, tööd ja tööd. Igatahes ühed rõõmustavad uudised ka. Nimelt reedel osalesin Inglise keele paaris olümpiaadil ning mina ja mu klassivend võitsime. Ülimalt õnnelik! :)
Eile saabus minuni ka oodatud pakike pintsakuga ning ei saanud kohe pilte mitte tegemata jätta, seega käisime õega väljas pildistamas. Enjoy :)

Last week has been really hard and i'm so tired. Especially last two days, where i have had like tests in every lesson. Also i have some great news. I took part in a English competition, where i won first place with my classmate. Couldn't be more happier :)
Yesterday i received a package too. There was that pink blazer you can see in these pictures. Enjoy :)

Blazer: ebay
Blouse: Seppelä
Jeans: NewYorker
Watch: Expressions
Booties: sister's
Ring: sister's