24 March 2012

Uued ostud

Täitsa häbiväärne kui kaua pole endast siia märki jätnud. Eile käisin Tartus šoppamas, ligi 10 tundi olin Tartus kuna papsil oli mingi üritus ning ootasin teda. Kõik võimalikud keskused said läbi käidud, kuid riiete osas leidsin  asju ainult NewYorkerist. NewYorker on pood ka kuhu ma väga tihti ei satugi, sest kesklinna eriti ühe poe pärast pikemalt ei külasta. Hetkel meenus ka, et lisaks nendele ostudele, mida võib allolevatelt piltidelt leida olen ma selle ''pisikese'' pausi ajal ka veel asju soetanud, kuid ei ole neid üles pildistanud.. eks neid näeb siis mõnes teises postituses.

Kohekohe on ka hakkamas viimane veerand, kus mitte üldse ei saa lõdvaks lasta. Esimesel nädalal koolis on esmakordselt matemaatikanädal.. mind valiti oma klassi kapteniks ja see vist tähendab, et ma pean igapäev igal võistlusel osalema. Reedel see küll võimalik pole kuna lähen Inglise keele viktoriinile vms. Aprilli keskel lähen vahetusõpilaseks Kohtla-Järvele .. nii ootan seda :) ning pärast seda hakkavad siis juba eksamid, kooli keemia eksam ei tundugi nii eriti hull kui need 2, mis muusikakoolis tuleb teha. Läheb ju viimane aasta siiski muusikakoolis. Klassiruumis kuskil paberit täita on ju ilmselt palju lihtsam kuna saab teha pause ja mõelda, kuid klaveri eksamil kohe kindlasti ei saa keset mängimist peatuda ja mõelda.Riietest ma päris eraldi pilti ei hakanud tegema, seega mainin kohe ära millega tegu on. Kõik riided on pärit siis NewYorkerist.

Olen alati tahtnud ristiga pluusi, küll olen wholesale-s kahel pluusil silma peal hoidnud, kuid alati kui soov tellida on need ''out of stock''. Nüüd kui need NewYorkerist leidsin, siis kohe ei suutnud otsustada ka kumba värvi võtta.. seega võtsin mõlemad värvitoonid, ning kumbki neist maksis 12,95€.

Teksapüksid on hetkel veel alt minujaoks veidi liiga sirged, seega kunagi kavatsen sealt veidi neid kohendada. Olen suhteliselt kindel, et üks auk sealt varsti rebeneb ära ka kuna jalg jääb pükste jalga panemisel niitide taha kinni.. tuleb ettevaatlik olla. Pükste hinnaks oli 39,95€.

Ostsin sellise suhteliselt casual triibulise maika ka. Maikad kipuvad mulle väga meeldima ja sellepärast neid mul kapis ka juba üpriski palju ning millegipärast ma kipun ostma koguaeg valet numbrit, sellist lohvat ja suuremat numbrit, kuid lõpuks vajub pluus liiga alla ja siis tuleb teda veidi kohendada ja väiksemaks õmmelda. Igatahes selle maika hinnaks oli 7,95€.


Liikudes edasi mitte riideesemete juurde..

Alustades vasakult siis esimene on Tigi Bed Head Dumb Blonde šampoon. Väga meeldib see toode ning sellepärast ka juba ostsin teist korda. Lõhn on muidugi imehea, teeb juuksed puhtaks ning muidugi ka muudab blondi tooni ilusamaks. Ostsin selle Lõunakeskusest ühest Salongist, hinda ma päris täpselt ei oska öelda, kuid seal oli Tigi toodetele -40% allahindlust ning ma pakun, et sain selle alla 10€ kindlasti kui muidu toode maksab ligi 15€. Pean siinkohal mainima kui meeldiv oli sealne müüja, kes suhtles väga elavlevalt ning rõõmsalt.

Järgmine toode on Batiste kuivšampoon (original). Lugesin kusagilt blogist, et see kuivšampoon on saadaval ka Tartus.. seega ei saanud ka seda ostmata jätta. Tegu on mu esimese kuivšampooniga.. hetkel veel pole jõudnud kasutada ning ei oska ka öelda, kas mulle sobib. Ostsin selle Tartu Kaubamajast ning maksis see 5,6€.

Ostsin ka juba teist korda Garnier Fructisi juustesse jäetava hoolduse õhukestele ja hapratele juustele. Niiiniii meeldib see toode. See muudab juuksed imepehmeks ning seda on väga hea kasutada ennem föönitamist, siis on pärast juukseid imelihtne kammida. Ainuke miinus on see, et see saab väga kiiresti otsa. Sellepärast on mul neid praegu juba 3 tki: üks mis hakkab lõppema ning 2 uut kuna eitea kunagi kuna uuesti linna satun. Ostsin selle siis toidupoest 3,2€ eest.

Külastasin ka traditsiooniliselt juba erinevaid meigipoode ning muidugi hakkasid silma Escada uued lõhnaõlid. Algul käisin neid proovimas ning mitte ükski eriti ei meeldinud ning seega läksin teistesse poodidesse kolama. Hiljem siis ringi liikudes tundsin pidevalt sellist mõnusat magusat lõhna.. taipasin ka lõpuks ära , et see oli üks lõhnaõli, mida proovisin. Ostsin siis Escada Sexy Graffiti 100ml.. maksis küll palju ligi 63€, kuid loodan et on oma hinda väärt. Sain selle siis Ideaal Kosmeetikast.. kuna oman seal ka kliendikaarti sain ligi 5 eurot alla, pärishind oli u 68€.

Järgmiseks on riitsinusõli, mille ostsin apteegist. Loodan, et teeb ka mulle selliseid imesid nagu lugenud olen. Peamiselt ma loodan väga ebatõenäolist asja.. nimelt mul ühel kulmul on üks selline väike triip keset kulmu, kus ei kasva midagi .. reaalselt midagi ehk paneb see midagi kasvama.. palju loodetud ilmselgelt. Hinnasilti ma ei leia kuskilt, kuid pakun et võis maksta ligi 3€.


Osad pildid läksid mul nässu kuna liiga vähe valgust oli, seega ütlen lühidalt, mis veel soetasin (võib näha mingilmääral kõige ülemisel pildil). Ostsin endale väljapestava blondi värvi, et proovida veidi heledamat tooni. Uue vannimütsi kuna olen hakanud kasutama korralikumalt takjaõli ning oliiviõli.. loodan ka tulemusi näha. Ostsin veel ekstra suure Garnieri intensiivse näokreemi ning kingatallad?. Nimelt käisin Walkingis, et küsida neid patju vms, mis panna kontsadel kanna juurde, et kand välja hüppaks.. seal neid ei olnud, kuid öeldi et Rimis on. Sealt läksin ja küsisin ning siis näidati mulle ühtesid, mis ei tundu need õiged olema, aga proovimiseks ostsin ikka. Sellised, mis käivad kinga ninaosasse, et jalg ette poole ei nihkuks.

Päris pikk postitus tuli, kuid need siis olid minu ostud.

03 March 2012

pakk

Otsustasingi ära, et olen liiga laisk et blogi kahes keeles pidada nii, et jään siiski emakeele lainele. Eile jõudis minuni jälle üks pakk , nüüd veel ainult 1 tulemata, mis peaks ka varsti saabuma. Igatahes tellisin etsy lehelt endale ühe sõrmuse, või siis peaks ütlema 2 sõrmust , okei tellisin endale kaks-ühes sõrmuse. Kingituseks sain kaasa ka ühe armsa sõrmuse roosiga. :) Pean mainima, et üks kettidest oli algul liiga lühike ja kahe keti vahel oli suur vahe, siis ma napsasin igast ketist ühe tükikese ära ja panin sellele juurde, aega võttis.. aga sai korda. Mõlemad sõrmused on samasuured seega ühele sõrmele jääb suureks, aga see ei sega kandmist eriti. Postikulu ja vahendustasuga sain ma siis selle 8,2€ eest. :)


 Kingituseks sain selle sõrmuse kaasa :)


Piltidel näeb kuidagi imelik välja, eks mul sõrmed väga kramplikult koos ka, päriselus näeb minuarust palju ilusam välja :)

02 March 2012

20120302

Seekord, siis tuleb lihtsalt üks lobisemise postitus. Ühel päeval saime koolis teada, et üks Vene kool Ida-Virumaalt soovib meie kooliga nö õpilasi vahetada. Võimalus on minna nädalaks ajaks Vene peresse ja kooli ning samuti peab ka kellegi sealt koolist enda juurde võtma. Alguses ma ei olnud eriti huvitatud kuna kellegi võõra oma koju toomine tundub kuidagi mitte päris see õige. Päev hiljem olin juba teisel mõtteviisil ning arutasin vanematega võimalust. Kumbki vanematest pole vastu, kuid lõplikku jah sõna pole veel olnud. Iseenesest tundub väga huvitav võimalus, saaks oma vene keele oskust praktiseerida ning sealse piirkonnaga rohkem tutvuda kuna pere vist peab ka sealset ümbrust tutvustama. Tegu pidi vist olema hilisekeelekümblusega ehk siis kõik ained seal koolis veel päris eesti keeles ei toimu. Minu klassist õpilased läheksid sinna nüüd kevadel ning vastu tuldaks sügisel. Ajastus tundub küll veidi halb kuna kevadel on rohkem vaja pingutada, et aasta lõpuks oleksid hinded korras.. ning hakkavad eksami konsultatsioonid olema jne, kuid ma arvan, et minujaoks see eriti probleemiks ei tuleks. Nädala materjalid loodetavasti saaksin kiiresti järele võetud. Väga loodan, et osutub mulle selline võimalus ja saan minna :)

Väike nostalgitsemine siia juurde :D mina veits pisemana.