17 May 2012

Nädalavahetus

Oma nädalavahetuse veetsin, siis sellisel mõnusal puhkusel.. käisin kanuumatkal Jõesuus kaheks päevaks. Väga hea oli eemale saada sellisest argisest elust ning kohustustest. Väga ootan juba uut kanuumatka, mis peaks ehk suvel juba aset leidma.

Igatahes 1. päeval saabusime hostelisse ning otsejoones kanuutama. Kanuutamises olen varemgi mitu korda kätt saanud proovida, kuid siiski oli alguses veidi harjumatu, hiljem juba käkitegu. Teisel pildil kui keegi ära tunneb uudistest või mujalt on kuulnud Soomaa viiendast aastaajast, siis see on see koht, kus majad pidevalt üle ujutatud on. Sinine joon majal märgistab kohta, kuhuni vesi on tõusnud. 2. päeval läksime järgmise jõe peale, mis ei olnud nii rahulik kui esimene. Kärestikke oli päris mitu ning kivide otsagi sai jäädud, kuid see lisab ju asjale ainult vunki juurde. Samuti käisime ka Riisa rabas, kus oli väga mõnus sellises eraldatuses olla, ainult loodus.
1 comment:

  1. gorgeous photos! do you want to follow each other on google friend connect? if so, follow me and i'll follow back :) xxx

    http://ileftmyheartinmiami.blogspot.co.uk/

    ReplyDelete